Klub Piłkarski Pogoń 1929 Śmigiel

Wyniki i tabela leszczyńskiej klasy okręgowej po XII kolejce

12 KOLEJKA - 29.10.16

14:30 Korona Piaski - Zjednoczeni Pudliszki 2-3

Łukasz Fabich (22), Marcin Piech (56) - Remigiusz Jerszyński (2, 76, 84)

15:00 Tęcza-Osa Osieczna - Orkan Chorzemin 2-4

Patryk Grobelny x2 - Patryk Dominiak (49, 53), Patryk Buśko (57,90)

12 KOLEJKA - 30.10.16

13:00 GKS Włoszakowice - Helios Czempiń 1-1

Łukasz Konieczny - Sebastian Kubiak

14:30 Sparta Miejska Górka - Juna-Trans Stare Oborzyska 3-2

Mateusz Pernak (33, 83), Bartłomiej Nowak (47)- Adam Łuczak (55), Patryk Walkowiak (70)

14:30 Wisła Borek Wielkopolski - Krobianka Krobia 0-1

Miłosz Urbański (54)

14:00 Dąb Kębłowo - Orla Jutrosin 0-3

Szymon Tyca (10), Artur Gil (28), Paweł Kowalski (87)

14:00 Sokół Kaszczor - Pogoń Śmigiel 2-3

W 60. minucie Łukasz Józefowski (Sokół Kaszczor) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

Jakub Drajerski (66), Sławomir Walachowski (85) - Mateusz Krauze (20, 42), Roland Popiela (33)

14:00 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Promień Krzywiń 1-0

Jan Martin (10)

 

TABELA PO XI KOLEJCE

Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Orla Jutrosin 12 25 7 4 1 21 10 3 2 0 8 3 4 2 1 13 7      
2. Zjednoczeni Pudliszki 12 24 7 3 2 28 21 3 1 1 13 9 4 2 1 15 12 6 2-0-1 7-9
3. 4P4S Rydzyniak Rydzyna 11 24 7 3 1 34 18 4 2 1 20 13 3 1 0 14 5 4 1-1-0 8-4
4. Korona Piaski 12 24 7 3 2 29 17 4 2 1 18 11 3 1 1 11 6 4 1-1-1 7-6
5. Orkan Chorzemin 11 24 8 0 3 29 10 5 0 0 18 1 3 0 3 11 9 0 0-0-2 2-5
6. Krobianka Krobia 11 22 7 1 3 35 23 4 0 1 18 12 3 1 2 17 11      
7. Tęcza-Osa Osieczna 11 17 5 2 4 19 16 3 0 3 11 11 2 2 1 8 5      
8. Pogoń Śmigiel 12 16 4 4 4 22 22 3 3 0 13 5 1 1 4 9 17      
9. Promień Krzywiń 11 14 4 2 5 18 14 2 1 2 9 7 2 1 3 9 7      
10. Juna-Trans Stare Oborzyska 11 13 4 1 6 22 21 2 1 1 10 4 2 0 5 12 17      
11. Wisła Borek Wielkopolski 12 13 3 4 5 20 24 3 2 2 14 8 0 2 3 6 16      
12. GKS Włoszakowice 11 12 3 3 5 16 23 1 1 4 5 14 2 2 1 11 9      
13. Helios Czempiń 12 10 3 1 8 14 30 2 0 3 5 9 1 1 5 9 21      
14. Sparta Miejska Górka 12 9 3 0 9 8 35 2 0 4 5 19 1 0 5 3 16      
15. Dąb Kębłowo 12 8 2 2 8 13 25 2 1 4 8 12 0 1 4 5 13      
16. Sokół Kaszczor 11 4 1 1 9 13 32 1 1 4 12 16 0 0 5 1 16