Klub Piłkarski Pogoń 1929 Śmigiel

Wyniki i tabela leszczyńskiej klasy okręgowej po XIII kolejce

13 KOLEJKA - 05.11.16

14:00 Promień Krzywiń - GKS Włoszakowice 2-1 Mateusz Kujawa (36), Adrian Gościniak (71) - Paweł Kasperski (53)

14:30 Orla Jutrosin - Sokół Kaszczor 2-1
Szymon Tyca (44), Robert Bieńkowski (89) - Łukasz Józefowski (18)

14:00 Krobianka Krobia - Tęcza-Osa Osieczna 2-2
Szymon Tomczak (28), Mateusz Baranowski (95) - Jacek Szczerbal (59), Robert Morawiak (84)

14:00 Zjednoczeni Pudliszki - Wisła Borek Wielkopolski 4-0
W 88. minucie Michał Kasprzak (Wisła Borek Wlkp.) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Wlekliński obronił).
Przemysław Jurdeczka (17), Remigiusz Jerszyński (47), Remigiusz Jerszyński (65 karny), Adrian Kaczmarek (68)

14:00 Juna-Trans Stare Oborzyska - Korona Piaski 1-1
Łukasz Sobczak (59) - Marcin Wojciechowski (65 karny)

13 KOLEJKA - 06.11.16

14:00 Pogoń Śmigiel - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3-1
Marek Gierczak (36), Tomasz Nawrot (80), Damian Wieczorek (83) - Emilian Prałat (48)

14:00 Orkan Chorzemin - Dąb Kębłowo 5-0
Patryk Buśko (33), Kamil Tomiak (69), Patryk Dominiak (76 karny), Robert Żok (78), Michał Just (83)

14:00 Helios Czempiń - Sparta Miejska Górka 3-3
Maciej Marciniak (69), Bartosz Skrzypczak (85), Bartosz Skrzypczak (93) - Edwin Marchewka (9), Bartłomiej Nowak (14), Łukasz Dytko (50)

 

TABELA PO XIII KOLEJCE

  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Orla Jutrosin 13 28 8 4 1 23 11 4 2 0 10 4 4 2 1 13 7      
2. Zjednoczeni Pudliszki 13 27 8 3 2 32 21 4 1 1 17 9 4 2 1 15 12 3 1-0-0 2-1
3. Orkan Chorzemin 12 27 9 0 3 34 10 6 0 0 23 1 3 0 3 11 9 0 0-0-1 1-2
4. Korona Piaski 13 25 7 4 2 30 18 4 2 1 18 11 3 2 1 12 7      
5. 4P4S Rydzyniak Rydzyna 12 24 7 3 2 35 21 4 2 1 20 13 3 1 1 15 8      
6. Krobianka Krobia 12 23 7 2 3 37 25 4 1 1 20 14 3 1 2 17 11      
7. Pogoń Śmigiel 13 19 5 4 4 25 23 4 3 0 16 6 1 1 4 9 17      
8. Tęcza-Osa Osieczna 12 18 5 3 4 21 18 3 0 3 11 11 2 3 1 10 7      
9. Promień Krzywiń 12 17 5 2 5 20 15 3 1 2 11 8 2 1 3 9 7      
10. Juna-Trans Stare Oborzyska 12 14 4 2 6 23 22 2 2 1 11 5 2 0 5 12 17      
11. Wisła Borek Wielkopolski 13 13 3 4 6 20 28 3 2 2 14 8 0 2 4 6 20      
12. GKS Włoszakowice 12 12 3 3 6 17 25 1 1 4 5 14 2 2 2 12 11      
13. Helios Czempiń 13 11 3 2 8 17 33 2 1 3 8 12 1 1 5 9 21      
14. Sparta Miejska Górka 13 10 3 1 9 11 38 2 0 4 5 19 1 1 5 6 19      
15. Dąb Kębłowo 13 8 2 2 9 13 30 2 1 4 8 12 0 1 5 5 18      
16. Sokół Kaszczor 12 4 1 1 10 14 34 1 1 4 12 16 0 0 6 2 18