Puchar Polski

III runda 03.03 g. 15,00 KS Ludwinowo – Rydzyniak Rydzyna PKS Racot – Olimpia Lubosz Stary 04.03. g.  Korona Piaski – GKS Krzemieniewo Orkan Chorzemin – GKS Włoszakowice Brenewia Wijewo – Pogoń Śmigiel   godzina 13.30 Wisła Borek Wlkp. - Sparta Miejska Górka 17.03. czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

II SPARING

W sobotę 25.02.2012 r. drużyna seniorów Pogoni rozegrała drugi mecz kontrolny na boisku w Widziszewie z drużyną Juna - Trans Stare Oborzyska. Wynik meczu 1:3 dla Śmigla. Pogoń Ś. grająca pierwszą połowę z wiatrem wykożystała dwa rzuty wolne z dalszej odległości - bramki zdobyli Łukasz Ogrodowczyk oraz Mateusz Sroczyński ( SAMBA ). Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:2. W drugiej połowie... czytaj dalej

II SPARING

W dniu 25.02.2012 r. o godz. 15.00 na boisku w Widziszewie, seniorzy Pogoni rozegrają drugi i ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2011/12 w klasie okręgowej OZPN Leszno. Rywalami naszej drużyny będzie zespół Juna Trans Stare Oborzyska - występujący w tej samej lidze.   czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Juniorzy Starsi

II MIEJSCE Juniorzy Starsi K.S. Pogoń Śmigiel w dniu 18.02.2012 r. na turnieju halowym w Krzywiniu zajeli II miejsce. Nasi piłkarze po zaciętym finale ulegli drużynie z Krzywinia. Gratulacje!! czytaj dalej