Klub Piłkarski Pogoń 1929 Śmigiel

Archiwum: luty 2013

AKTUALNOŚCI

SPARING nr II

W dniu 23.02.2013 r. Pogoń Śmigiel (seniorzy) rozegrali drugi sparing kontrolny na zaśnieżonym boiksu z drużyną TS Ruch Bojanowo ( I miejsce w A klasie). Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (I połowa 2:0) dla Pogoni. czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

I Sparing:

W dniu 17.02.2013 r. seniorzy Pogoni Śmigiel rozegrali pierwszy w tym roku sparing z drużuną ze Spławia. Wynik meczu 7:0 (2:0) dla Pogoni. Bramki: I połowa: M. Grzelak, D. Wieczorek(k) II Połowa: 2x M. Sroczyński, A. Dominiak, 2x D. Kubiak   W najbliższą sobotę 23.02.2013 r.na stadionie w Śmiglu o godz. 15.00 nasza drużyna rozegra mecz kontrolny z "Ruchem Bojanowo". Wszystkich kibic... czytaj dalej

I SPARING

W dniu 15.02.2013 r. o godz. 14.00 na boisku w Spławiu seniorzy Pogoni Śmigiel rozegrają pierwszy w tym roku mecz kontrolny  z miejscową drużyną ze Spławia. Wyjazd z pod budynku klubu godz. 12.45. czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Terminarz Wiosna 2013:

Na stronie jest już dostępny terminarz Klasy Okręgowej<zakładka Terminarz w górnym Menu>. W pierwszym meczu po przerwie zimowej Pogoń 1929 Śmigiel na własnym boisku 16.03.2013 o godz. 14.30 podejmie drużynę Orli Jutrosin obecnie zajmującą wysoką trzecią pozycje w tabeli. czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Turniej Charytatywny w Nietążkowie!

Zagrajmy dla Dagmary Futsalowy zespół Kowalski Nietążkowo zaprasza na turniej charytatywny do Nietążkowa, z którego dochód przekazany zostanie na wsparcie Dagmary Jankowskiej z Nowej Wsi. Impreza odbędzie się 9 lutego, a organizatorzy liczą na udział 16 drużyn (10 już potwierdziło swój udział). Regulamin, terminarz i informacje szczegółowe na temat sportowych zmagań dostępne są na stronie... czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

II HALOW TURNIEJ ZIMOWY NIETĄŻKOWO 2013

W dniu 02.02.2013 r. o godz. 16. oo na Hali Sportowej w NIetążkowie odbędzie się turniej z udziałem pięciu drużyn : OLD-BOYS Śmigiel I OLD BOYS Śmigiel II Komenda Powiatowa Policji w Kościanie LAS Puszczykowo Sokół Włoszakowice Wszystkich kibiców serdrcznie zapraszamy. czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

BADANIA LEKARSKIE - GRUP TRAMPKARZY I ORLIKÓW

W dniu 11.02.2013 r. o godz. 7.30 z pod klubu wyjazd na badania wzroku do Kościana ul. Moniuszki ( Lek. Turkowiak ) obecność obowiązkowa - badania od godz. 8.00. Możliwość wypisu zaświadczenia ( usprawiedliwienia nieobecności ucznia w szkole) przez klub. Badania obowiązkowe ( nie przeprowadzenie badań wyklucza piłkarza z uczestnictwa w rozgrywkach). Każdy zawodnik zobowiązany  jesta na pi... czytaj dalej